Od 2. do 4. oktobra 2017 organizira Gimnazija Brežice tabor NadGIBko za nadarjene in vedoželjne dijake. Cilj tabora je: poglobljeno delo +   športno udejstvovanje + razvijanje veščin timskega dela + spoznavanje mnemotehnik + ustvarjanje + druženje…

Tabora se bo udeležilo tudi 13 nadarjenih učencev naše šole, ki so se izkazali s svojim šolskim delom ter uspehom na različnih tekmovanjih.

Nastanjeni bomo v Hotelu in športnem centru Kovač v Osilnici, kjer bomo imeli poleg dobre hrane na voljo tudi bazen z jacuzzijem in savnami, plezalno steno, kolesa, loke za streljanje v tarčo, igrišča za tenis, nogomet, odbojko …. Pri izvajanju aktivnostih bodo sodelovali izkušeni licencirani instrukturji in vodniki ter mentorji Gimnazije Brežice in OŠ Brežice, tako da bo tabor zelo zanimiv in pester.

Mentorici:

Jadranka Čabraja in Sabina Dobršek Mladkovič