Šolski knjižničarki sta Lidija Geršak in Anja Šalamon.

URNIK KNJIŽNICE

DAN/URA

PONEDELJEK

ČETRTEK

ZAPRTO

ZAPRTO

INTERNO BIBLIOTEKARSKO DELO, IZVAJANJE UR KNJIŽNIČNO INFORMACIJSKEGA ZNANJA

IZPOSOJA

Velja od 1. 9. 2019 do 31. 8. 2020.

Možnost vpogleda v knjižnični fond oz. knjižnični katalog je na spletnih straneh http://www.knjiznica.net in http://www.simos.si. Na teh straneh se da prebrati tudi mnenja o knjigah, ki so jih učenci prebrali za domače branje, bralno značko in internetno bralno značko.

Knjižničarki sta v preteklih letih sodelovali pri razvijanju računalniških programov Šolska knjižnica in Šolska knjižnica na internetu ter Učbeniški sklad. Ti programi omogočajo računalniško obdelavo gradiva, evidentiranje gradiva s črtnimi kodami in izposojo knjig, revij in zgoščenk ter kompletov za učbeniški sklad.

Rok izposoje knjižničnega gradiva je tri tedne za knjige, teden dni pa za revije in zgoščenke. Morebitna zamudnina znaša 0,10 € dnevno. Zamudnik si novega gradiva ne more izposoditi, dokler ne vrne zamujenega. Izposojo knjižničnega gradiva je možno rezervirati in podaljšati, razen knjig za domače branje in bralno značko. Uničeno, izgubljeno ali zelo poškodovano gradivo je potrebno nadomestiti s podobnim gradivom.

KNJIŽNIČNI RED

• Knjižnica je za izposojo odprta od 7.30 do 8.20 in od 11.55 do 15.00 (glej urnik knjižnice).
  • V knjižnici govori tiho, da ne motiš ostalih.
  • S knjigo lepo ravnaj! O poškodbi obvesti knjižničarko.
  • Pri iskanju gradiva bodi čimbolj samostojen. Če pri tem ne boš uspešen, se obrni h knjižničarki po pomoč.
  • Želeno gradivo daj knjižničarki, da ga vpiše.
  • Izposojeno knjigo vrni v treh tednih, ostalo gradivo pa v tednu dni. Za izposojo in vračanje imej kartico s črtno kodo.
  • Morebitna zamudnina znaša 0,10 € dnevno.
  • Izposojeno gradivo lahko podaljšaš, razen knjig za domače branje in bralno značko.
  • Zamudnik si novega gradiva ne more izposoditi, dokler ne vrne izposojenega.
  • Uničeno, izgubljeno ali zelo poškodovano knjigo ali zgoščenko nadomesti s podobnim gradivom.
  • Knjižnica ni namenjena uživanju hrane in pijače.

Programa nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Dan varne rabe interneta

• No Events

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.