DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

<- nazaj

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2018/2019

IME IN PRIIMEK RAZRED DAN URA
Mateja Bogovič Fifnja kabinet SLO torek 11.05 – 11.50
Polona Švajger kabinet TJA torek 7.30-8.15
Petra Vaš kabinet TJA ponedeljek 9.10 – 9.55
Romana Zorko kabinet SLO sreda 9.10 – 9.55
Lidija Geršak knjižnica sreda 8.20-9.05
Bojana Mavri Pavlič kabinet MAT 2 četrtek 10.15 do 11.00
Mateja Kovačič 6. B ponedeljek 9.10 – 9.55
Vladka Glaser kabinet GEO – ZGO četrtek 11.10 do 11.50
Josipa Supančič 4. D Torek 11.05-11.50
Dušanka Bulut kabinet GEO sreda 9.10 – 9.55
Andreja Resnik kabinet TJA torek 7.30-8.15
Bernardka Lovrinović kabinet 1 2 3 torek 8.20. – 9.05
Metka Savić Kabinet 4. 5. sreda 10.15 – 11.00
Henrik Omerzu kabinet ŠPO četrtek 9.10 – 9.55
Darja Kalin kabinet spodaj sreda 9.15-9.50
Katja Košir/Vanesa Urek 6. A ponedeljek 10.15 – 11.00
Sonja Ogorevc 1.c ponedeljek 11.55 – 12.40
Breda Majcen 9.a četrtek 10.15 – 11.00
Gordana Kmetič 8.a četrtek 8.20. – 9.05
Metka Krošl 2.b sreda 7.30 – 8.15
Evelina Sušnik 2.a četrtek 11.55 – 12. 40
Nataša Kermc kabinet FIZ petek 10.15 – 11.00
Zdenka Dušič kabinet 1., 2., 3., ponedeljek 9.10 – 9.55
Polona Žagar kabinet 4., 5. razred četrtek 10.15 – 11.00
Darja Gramc Kavčič kabinet 4., 5.razred sreda 11.05-11.50
Mihaela Dimc kabinet 1.,2.,3. sreda 8.20 – 9.05
Klaudija Horvat 5.e četrtek 8.20 – 9.05
Silva Božičnik 5.a torek 9.10-9.55
Jožica Kožar 5.d torek 7.30 – 8.20
Nada Baškovič 3..B torek 8.20 – 9.05
Katarina Novak kabinet SLJ ponedeljek 11.05-11.50
Mojca Đorđević kabinet MAT ponedeljek 11.05-11.50
Darinka Ferenčak Agrež kabinet SLO sreda 9.10 – 9.55
Maša Žveglič Poljšak kabinet GUM Sreda 11.05-11.50
Miša Cekuta 8.b torek 9.10 – 10.00
Vesna Babnik kabinet KEM torek 9.10 – 9.55
Sabina Dobršek Mladkovič kabinet ŠSS torek 9.10-9.55
Branko Slakonja kabinet ŠPO ponedeljek 11.05 – 11.50
Irena Burja kabinet slj petek 10.15 – 11.00
Nina Tucovič 4.c petek 10.15 – 11.00
Tatjana Ilc kabinet 123 ponedeljek 8.20- 9.05
Klavdija Štrucl kabinet MAT 1 torek 11.55-12.40
Irena Šetinc kabinet 4., 5. r. sreda 11. 55 – 12. 40
Julijana Medvešek kabinet GOS ponedeljek 10.15 – 11.00
Bojana Kostanjšek Rožman kabinet 1., 2., 3. ponedeljek 9. 05 – 10. 50
Tina Kodrič 2., 4., 5. OŠ PP NIS četrtek 11.00 – 11.50
Breda Prah 7., 9. OŠPP NIS sreda 7.30 – 8.15
Maša Grad kabinet 1., 2., 3. petek 8.20 – 9.05
Lidija Stadler  kabinet SLJ  ponedeljek 8.20 – 9.05
Darja Kalin kabinet spodaj sreda 9.15 – 9.50
Martina Suban kabinet 1.,2.,3. sreda 9.10 – 9.55
Brigita Slakonja kabinet 1.,2.,3. ponedeljek 11.55 – 12.40
Milan Černel 7. c sreda 8.20 – 9.05
Mojca Markelj 7. b ponedeljek 8. 20 – 9.05
Suzana Kolarič 2.b ponedeljek 10.15 – 11.00
Jožica Dukić 3. d četrtek 7.10 – 7.30
Ana Novak kabinet 4., 5. razred petek 11.55 – 12.40
Tatjana Zorko Pesrl 3.a ponedeljek 11.55 – 12.40
Amanda Škrabar kabinet 4., 5. razred torek 10.15 – 11.00
Manca Moškon kabinet 1., 2., 3. petek 11.55 – 12.40
Metka Krosl kabinet 1.,2.,3. sreda 7.10 -7.55
Katarina Lapuh kabinet TJA torek 11.55 – 12.40
Jure Pompe kabinet 4. in 5. razred torek 9.10 – 10.00
Suzana V. Bursać kabinet NAR sreda 11.05-11.50
Tatjana Ilc kabinet 1., 2., 3. ponedeljek 8.20 – 9.05
Irena Koprivnjak kabinet 1.,2.,3. petek 11.55 – 12.40
Mihaela Dimc kabinet 1.,2.,3. sreda 8.20 – 9.05
Karmen Tramšek Lipej 3. C torek 7.10 – 8.00
Špela Bohte Radešček kabinet 4., 5. razred petek 11.05 – 11.50
Miran Abram kabinet ŠPO sreda 7.30-8.15
Katja Ilc kabinet MAT sreda 9.10 – 9.55
Alenka Jezernik kabinet 1., 2., 3. petek 11.55 – 12.45
Marjanca Pečar plesnica četrtek 8.20 – 9.05
Tea Berkovič kabinet 4., 5. razred petek 11.55-12.40
Sabina Dobršek Mladkovič prostor ŠSS torek 9.10-9.55
Metka Lorger kabinet 4., 5. razred torek 11.55-12.40
Anita Ratkajec prostor ŠSS četrtek 11.55 – 12.40
Alenka Godler multimedija torek 9.10-9.55
Špela Ravnikar kabinet 4., 5. razred ponedeljek 11.05 – 11. 50
Katja Žibert kabinet 4., 5. razred petek 11.05-11.50
Katarina Žičkar Učilnica C OŠPP torek 7:30-8:15
Aleksandra Slak Učilnica B OŠPP sreda 11.55-12.40
Doroteja Šekoranja kabinet 4., 5. razred sreda 11.45-12.30
Urška Lupšina kabinet ošpp sreda 11.05 – 11.50