DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

<- nazaj

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2019/2020

IME IN PRIIMEK RAZRED DAN URA
Mateja Bogovič Fifnja KABINET SLO 2 SREDA 10.15 – 11.00
Polona Švajger KABINET TJA TOREK 7.30 – 8.15
Petra Vaš KABINET TJA PONEDELJEK 11.05 – 11.55
Romana Zorko KABINET SLO 1 PONEDELJEK 9.10 – 9. 55
Lidija Geršak KNJIŽNICA SREDA
Bojana Mavri Pavlič KABINET MAT 2 TOREK 11.05 do 11.50
Mateja Kovačič KABINET TJA 1 PONEDELJEK 11.05 – 11.50
Vladka Glaser KABINET ZGO /GEO TOREK 10.20 – 11.00
Josipa Supančič KABINET 4., 5. R PONEDELJEK 11.55-12.40
Dušanka Bulut KABINET GEO/ZGO PETEK 9.10 – 9.55
Andreja Resnik KABINET TJA TOREK 11.55-12.40
Bernardka Lovrinović KABINET 4, 5 PONEDELJEK 10.15 – 11.00
Metka Savić UČILNICA 4.A ČETRTEK 11.55 – 12. 40
Henrik Omerzu KABINET ŠPO 1 PONEDELJEK 11.05 – 11.50
Darja Kalin DSP PONEDELJEK 7.30-8.10
Vanesa Urek
Sonja Ogorevc 1.C KABINET 45 PONEDELJEK 10.15 – 11.00
Breda Majcen KABINET MATEMATIKA SREDA 11.05 – 11.50
Metka Krošl KABINET 1, 2. R PONEDELJEK 11.05-11.50
Evelina Sušnik KABINET 4,5 PETEK 9.10 – 9.55
Nataša Kermc KABINET FIZIKA PONEDELJEK 8.20-9.05
Zdenka Dušič 1.B, KABINET 1,.2,.3 SREDA 8.20 – 9.05
Polona Žagar KABINET 4., 5. SREDA 11.05 – 11.50
Darja Gramc Kavčič KABINET 4., 5. PETEK 9.10 – 9.55
Mihaela Dimc KABINET 1,2,3 TOREK 11.05 -11.50
Klaudija Horvat UČILNICA 5.B SREDA 8.20 – 9.05
Silva Božičnik KABINET GUM TOREK 8.20 – 9.05
Jožica Kožar KABINET TJA ČETRTEK 9.10 – 9.55
Nada Baškovič UČILNICA3.B ČETRTEK 8.20-9.05
Katarina Novak KABINET SLO 2 PONEDELJEK 11.05 – 11.50
Mojca Đorđević UČILNICA 5.C SREDA, 3. URA 9.15 -9.55
Karmen Tramšek Lipej KABINET 1.,2., 3. PONEDELJEK 8.30-9.00
Darinka Ferenčak Agrež KABINET SLO 1 TOREK 9.10 – 9.55
Miša Cekuta KABINET TJA TOREK, 3. URA 9.10 – 9.55
Sabina Dobršek Mladkovič PROSTOR ŠSS PONEDELJEK 9.10 -9.55
Branko Slakonja KABINET ŠPO 1 PETEK 9.10 – 9.55
Irena Burja KABINET SLO 1 PETEK 9.10 – 9. 55
Nina Tucovič 4.C PETEK 11.05 – 11.50
Tatjana Ilc 1. A PONEDELJEK
Klavdija Štrucl KABINET MAT 1 TOREK 10.15 – 11.00
Julijana Medvešek KABINET GOS TOREK 9.10 – 9.55
Bojana Kostanjšek Rožman KABINET 1, 2, 3 SREDA 8. 20 – 9. 05
Tina Kodrič UČILNICA B OŠPP NIS PETEK 11.05 -11.50
Breda Prah UČILNICA D OŠPP NIS ČETRTEK 9.10 – 9.55
Maša Grad KABINET TJA 1 PONEDELJEK 11:05 – 11:50
Lidija Stadler
Darja Kalin
Martina Suban KABINET 1,2,3 TOREK 11.05 – 11.50
Brigita Slakonja 1.A, KABINET 1,2,3 PONEDELJEK 11.55 – 12.40
Milan Černel KABINET MAT 2 TOREK 9.10 – 9.55
Mojca Markelj
Suzana Kolarič KABINET 1-2 PONEDELJEK 9.30 – 10.15
Jožica Dukić UČILNICA 3.D TOREK 7.10 – 7.50
Tatjana Zorko Pesrl KABINET PRI UČILNICI 3.A(ETRŠ ) ČETRTEK 8.05 – 8.50
Amanda Škrabar KABINET 4., 5. R IN OPB SREDA 8.20 – 9.05
Metka Krosl KABINET 1.2.,R PONEDELJEK 11.05 -11.50
Katarina Lapuh KABINET TJA 1 SREDA 9.10 – 9.55
Jure Pompe KABINET 4./5. SREDA 8.20-9.05
Suzana V. Bursać
Tatjana Ilc
Irena Koprivnjak 1.D, KABINET 123 PONEDELJEK 10.15 -11.00
Mihaela Dimc
Karmen Tramšek Lipej KABINET 1.,2.3. PONEDELJEK 8.20 – 9.05
Špela Bohte Radešček KABINET 4,5 PETEK 11.05 – 11.50
Miran Abram KABINET ŠPO PONEDELJEK 9.10-9.55
Alenka Jezernik KABINET 4., 5.,OPB TOREK 11.55 – 12.40
Marjanca Pečar
Doroteja Šekoranja KABINET 4., 5. OPB TOREK 12.45 – 13.35
Metka Babič KABINET GUM PONEDELJEK 9.10 – 9.55
Alenka Godler TOREK 9.05-9.55
Špela Ravnikar KABINET 4., 5.,OPB PONEDELJEK 10.15-11.00
Katja Žibert KABINET 4., 5.,OPB ČETRTEK 9.10-9.55
Katarina Žičkar UČILNICA A OŠPP NIS PONEDELJEK 9.10 – 9.55
Aleksandra Slak UČILNICA C OŠPP NIS SREDA 9.10 – 9.55
Špela Rezar
Martina Kranjc KABINET MAT 1 ČETRTEK 11.05 – 11.50
Mirna Vaš KABINET 1.,2,3. ČETRTEK 9.10-9.55
Kaja Čepin KABINET 4., 5., OPB ČETRTEK 11.55-12.45
Jaka Lenart KABINET 1.,2,3. PETEK 10.15-11.00
Katja Košir KABINET BIO PON 10. 15 – 11. 00
Nina Strgar KABINET OŠPP TOREK 7.30 – 8.10
Alenka Prem KABINET TJA PETEK 8.20 – 9.05
Nada Baškovič UČILNICA 3.B ČETRTEK 8.20- 9.05
Gordana Kmetič 9. A SREDA 8.20 – 9.05
Tanja Bervar KABINET KEM ČETRTEK 9.10 – 9. 55
Suzana V. Bursać KABINET KEM ČETRTEK 9. 10 – 9. 55
Lidija Stadler KABINET SLJ SREDA 10.15-11.00
Nina Božičnik Kozole KABINET OŠPP TOREK 7.30 – 8.15
Stanka Koren KABINET 4., 5., OPB ČETRTEK 8.20-9.05