DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

<- nazaj

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2020/2021

PRIIMEK IME RAZRED DAN URA
Abram Miran kabinet ŠPO ponedeljek 8.20 – 9.05
Bajc Doroteja zbornica OŠPP torek 7.30 – 8.15
Barbič Mojca kabinet LUM torek 10.15 – 11.00
Baškovič Nada kabinet v DKB petek 11.35 – 12.15
Blatnik Marjeta zbornica OŠPP ponedeljek 10:15 – 11:00
Bogovič Fifnja Matejka kabinet SLO2 sreda 10.15 – 11.00
Bohte Radešček Špela kabinet 4,5 četrtek 9.25 – 10.10
Božičnik Silva kabinet GUM torek 9.25 – 10.10
Bulut Dušanka kabinet GEO torek 10.15 – 11.00
Burja Irena kabinet SLJ ponedeljek 9.25 – 10.10
Butolen Marta kabinet MAT1 torek 9.25 – 10.10
Cekuta Mihaela kabinet TJA 1 torek 10.15 – 11.00
Čabraja Jadranka kabinet ŠSS torek 8.20 – 9.05
Čepin Kaja učilnica 4.b torek 9.25 – 10.10
Dimc Mihaela kabinet 1,2,3 sreda 9.25- 10.10
Dobršek Mladkovič Sabina kabinet ŠSS torek 8.20  – 9.05
Dukić Jožica kabinet v DKB petek 10.45 – 11.25
Dušič Zdenka kabinet 1,2,3 ponedeljek 9.25 – 10.10
Đorđević Mojca učilnica 5. d torek 8.20 – 9.05
Ferenčak Agrež Darinka kabinet SLO četrtek 9.25 – 10.10
Geršak Nataša kabinet MAT petek 8.20 – 9.05
Geršak Lidija knjižnica sreda 8.20 – 9.05
Glaser Vladka kabinet GEO petek 9.30 – 10.00
Godler Alenka kabinet 1., 2., 3. Torek 8.20 – 9.05
Gorenc Kulovec Vesna zbornica OŠPP petek 8.20 – 9.05
Grad Maša kabinet ANG 1 ponedeljek 10.15 – 11.00
Gramc Kavčič Darja kabinet GEO torek 11.05-11.50
Gregl Maja kabinet 1,2,3 četrtek 11.05-11.50
Grubar Anita knjižnica torek 8.20 – 9.05
Ilc Tatjana kabinet 1., 2., 3. ponedeljek 8. 20 – 9. 05
Jezernik Alenka kabinet 1., 2., 3. ponedeljek 11.05 – 11.50
Kajba Sara kabinet 1., 2., 3. četrtek 11.50 – 12.40
Kalin Darja kabinet ŠSS ponedeljek 7.15 – 8.00
Kermc Nataša kabinet FIZ petek 9.15 – 10.00
Kmetič Gordana kabinet MAT torek 11.00 – 11.50
Kodrič Tina učilnica C OŠ PP ponedeljek 9.25 – 10.10
Kolarič Suzana kabinet 1, 2, 3 ponedeljek 9.10 – 9.55
Koprivnjak Irena kabinet 4,5 četrtek 12.00 – 12.45
Koren Stanka kabinet 4,5 torek 8.20 – 9.05
Kostanjšek Rožman Bojana kabinet 1, 2, 3 torek 8. 20 – 9. 05
Kovačič Mateja kabinet TJA ponedeljek 9.25 – 10.10
Kožar Jožica kabinet TJA torek 8.20 – 9.05
Krošl Metka kabinet 1, 2, 3 torek 9.25 – 10.10
Lapuh Katarina kabinet TJA sreda 8.20 – 9.05
Lipej Tramšek Karmen učilnica 3. C četrtek 9.25 – 10.10
Lopatič Hedvika kabinet ŠPO četrtek 11.05 – 11.50
Lovrinović Bernardka kabinet 4,5 ponedeljek 10.15 – 11.00
Lupšina Urška zbornica OŠPP ponedeljek 8.20 – 9.05
Majcen Breda kabinet MAT torek 9.25 – 10.10
Markelj Mojca kabinet MAT torek 10.15 – 11.00
Mavri Pavlič Bojana kabinet MAT petek 10.15 – 11.00
Medvešek Julijana kabinet GOS sreda 9.25 – 10.10
Novak Katarina kabinet SLO ponedeljek 8.20 – 9.05
Ogorevc Sonja kabinet 4,5 ponedeljek 10.15 – 11.00
Omerzu Henrik kabinet ŠPO ponedeljek 8.20 – 9.05
Osojnik Lidija kabinet slo 2 Sreda 10.15 – 11.00
Pompe Jure kabinet 4/5 sreda 9.25 – 10.10
Povh Lidija zbornica OŠPP ponedeljek 11.05 – 11.50
Prah Breda učilnica D OŠPP ponedeljek 10.15 – 11.00
Prem Alenka kabinet 1,2,3 sreda 8.20 – 9.05
Ratkajec Anita zbornica OŠPP torek 10.15 – 11.00
Ravnikar Špela učilnica B OŠPP torek 9.25 – 10.10
Resnik Andreja kabinet TJA sreda 8.20 – 9.05
Rovan Klemen kabinet 4,5 torek 11.55 – 12.40
Rožnik Jakob kabinet  MAT 2 Petek 11.55-12.40
Simončič Nuša kabinet 1.,2., 3. Petek 9.25 – 10.10
Slak Aleksandra zbornica OŠPP torek 7.30 – 8.15
Slakonja Branko kabinet ŠPO sreda 9.25 – 10.10
Slakonja Brigita kabinet 1., 2.,3. ponedeljek 11.55 – 12.40
Stojanović Ivanka kabinet ŠSS ponedeljek 8.20 – 9.05
Suban Martina kabinet 123 četrtek 10.15 – 11.00
Supančič Josipa kabinet 4., 5. Ponedeljek 10.15 – 11.00
Šavrič Klaudija kabinet SLO ponedeljek 11.05 – 11.50
Šekoranja Doroteja kabinet SLO sreda 10.15 – 11.00
Štrucl Klavdija kabinet MAT1 ponedeljek 11.05 – 11.50
Švajger Polonca kabinet TJA1 torek 7.30 – 8.15
Tucovič Nina učilnica 4.a sreda 9.10 – 9.55
Urek Vanesa kabinet GOS sreda 9.25 – 10.10
Vaš Petra kabinet TJA 2 torek 10.15 – 11.00
Vaš Mirna kabinet 4.,5. torek 11.05 – 12.45
Veble Diana kabinet 1., 2., 3. ponedeljek 11.05 – 11.50
Vegelj Špela kabinet 1, 2, 3 petek 11.55- 12.40
Vlaisević Bursać Suzana kabinet KEM sreda 10.15 – 11.00
Volčanjk Teja kabinet TJA 2 ponedeljek 11.05 – 11.50
Zorko Romana kabinet SLO ponedeljek 9.25 – 10. 10
Zorko Pesrl Tatjana kabinet 1., 2., 3. ponedeljek 11.50 – 12.40
Žagar Polonca kabinet 4., 5. razred ponedeljek 9.25 – 10.10
Žerjav Klemen Kabinet ŠPO Četrtek 8.20 – 9.05
Žičkar Katarina OŠPPNIS ucilnica 1 torek 11.05 – 11.50
Žveglič Poljšak Maša kabinet GUM sreda 10.15 – 11.00

 

Accessibility