Devetošolci ob zaključku šolanja organiziramo zaključno prireditev oziroma valeto.

Skozi vse šolsko leto se trudimo, da bi zbrali nekaj finančnih sredstev in z njimi pokrili vsaj del stroškov, ki bodo nastali s to prireditvijo.  V ta namen smo v goste povabili Odraslo gledališko skupino KUD Vitomarci, ki bo svoj honorar odstopila nam – devetošolcem.

Zato Vas vabimo v petek, 5. maja 2017, ob 17. uri v  Dom kulture Brežice, kjer se nam bodo naši gostje predstavili s komedijo

GOSPA POSLANČEVA.

Priredil in režiral jo je naš učitelj Milan Černel.

Prijazno Vas vabimo in se Vam že v naprej zahvaljujemo za vsak prostovoljni prispevek.

Devetošolke in devetošolci OŠ Brežice