knjiga_vabilo_net1

Spoštovani starši!

Prijazno Vas vabimo, da se v soboto, 1. 10. 2016,  pridružite svojemu otroku na svečani Akademiji, ki bo v Športni dvorani Brežice, po njej pa se udeležite še predstavitve Abecede vrednot v prostorih Osnovne šole Brežice, in sicer v oddelku, ki ga obiskuje Vaš otrok. Izvedeli boste, kako o vrednotah razmišlja Vaš otrok in si ogledali njegove izdelke na omenjeno temo.

Ta dan bo za učence po šolskem koledarju delovna sobota. Pouk bomo pričeli ob 8.20, končali pa ga bomo med 12.30 in 13.00.

To soboto ne bomo izvajali jutranjega varstva in tudi podaljšanega bivanja ne.

Otroci bodo imeli v šoli malico, kosil in ostalih obrokov pa ta dan ne bomo pripravljali.

Avtobusi bodo vozili po naslednjem voznem redu:

• zjutraj: samo od 7.10 dalje (odvisno od smeri); prve vožnje ne bo.
  • po pouku pa le ob 13.00; druge vožnje ne bo.

Ne zamudite priložnosti za druženje in delo s svojim otrokom v prostorih šole in ga podprite v njegovih prizadevanjih, da postane odličen šolar Osnovne šole Brežice.

mag. Marija Lubšina Novak, ravnateljica

P.S.

Na dan odprtih vrat vabimo tudi dedke in babice. Dobrodošli!