Drage učenke in učenci,

pred nami so jesenske počitnice in kratek predah od šolskega dela. Učenke in učenci od 1. do 5. razreda boste odšli na počitnice iz šole, starejši pa ste že teden dni doma in ste imeli ta čas pouk na daljavo. Vse vas vabim, da v času počitnic malce odložite računalnike, tablice in telefone in si poiščite kakšno drugo bolj sproščujočo dejavnost zunaj na zraku namesto sedenja med štirimi stenami. Žal vas zaradi ukrepov ne smem povabiti, da se družite z vrstniki, vabim pa vas, da bi čim več časa, če bo to le možno, preživeli skupaj s svojimi domačimi.

»Domača« naloga, ki vam jo nalagam za počitnice, je: upoštevajte ukrepe in priporočila ter ostanite zdravi. Če boste v tem času prebrali še kakšno zanimivo knjigo, boste zase naredili še več, mene pa še posebej razveselili.

Srečno vsem!

Vaša ravnateljica