Pozdravljeni devetošolci, devetošolke in starši!

V minulih dneh smo vas seznanili s spremenjenim rokovnikom za vpis v srednje šole za šolsko leto 2020/2021. Upamo, da nimate posebnih težav pri izpolnjevanju prijavnice za vpis.

Če pa boste morebiti naleteli na nejasnosti oz. boste potrebovali pomoč pri izpolnjevanju, lahko pokličete na Osnovno šolo Brežice (tel. 07 466 0210), v petek, 24. 4. 2020, med 9. in 12. uro, kjer vam bo psihologinja Jadranka Čabraja nudila pomoč pri izpolnjevanju prijave za srednjo šolo oz. za dijaški dom.

Lahko pa ji tudi pišete na naslov: jadranka.cabraja@osbrezice.si.

Ker boste nekateri devetošolci oz. starši sami pošiljali prijavnice na srednje šole, OŠ Brežice ne bo imela evidence o vaših oddanih prijavah, zato prosimo, da se natančno držite razpisnih rokov, ker vam v primeru zamud ne bomo mogli pomagati (npr. vas opozoriti na pretečen rok …). Če želite, lahko psihologinji sporočite, na katero šolo ste se prijavili.

Lepo vas pozdravljava,

Jadranka Čabraja, dipl. psihologinja