Spoštovani starši!

Iz medijev smo izvedeli, da se s ponedeljkom (ali morda že prej) predvidoma zapirajo vse šole in vrtci v Sloveniji. Takoj, ko bomo dobili uradno informacijo našega resornega ministrstva in potrebna navodila, vas bomo o vsem obvestili.
V primeru izrednih razmer, ki bi torej vključevale zapiranje šol, prosimo vse starše, da tisti, ki še niste aktivirali vklopa elektronskih storitev pri učbenikih Lili in Bine, Radovednih pet … to naredite nemudoma. Po potrebi (če ne najdete aktivacijske kode, ki so vam jo že posredovali) kontaktirajte izdajatelja učbenikov (Rokus).

iUčbeniki za večino predmetov se nahajajo na spletni strani https://eucbeniki.sio.si/.

Sporočamo, da šola pristopa k izvajanju vseh preventivnih ukrepov, ki so objavljeni na spletni strani šole.

Vodstvo šole.

P.S.

Dobili smo obvestili, da:

• Glasbena šola Brežice od danes (12. 3.) do preklica ne bo izvajala pouka – odpovedujejo celoten pouk.
  • Zdravstveni dom Brežice do nadaljnjega odpoveduje vse sistematske preglede šolarjev, ki jih izvaja v sodelovanju z OŠ Brežice.