STEFANOVA PRIZNANJA
Zaključili smo niz tekmovanj iz znanja fizike. Na šolski ravni se je pomerilo 22 osmošolcev in 11 devetošolcev. Bronasto Stefanovo priznanje so osvojili: JEDERT JEVŠEVAR, KRISTAN KEK, MILOŠ MILENKOVIĆ, IVA KOVAČIČ, HANA SUŠA, VID OŠTRBENK, NIK PINTERIČ IN FLORIJAN ROŠTOHAR iz 8. razreda ter TEA JELIČIĆ, PRIMOŽ BOGNER, KSENIJA KRŽAN IN BRUNO SMOLJANOVIČ iz 9. razreda. Področnega tekmovanja so se udeležili Jedert, Kristan, Miloš, Tea, Primož, Ksenija in Bruno. Srebrno Stefanovo priznanje so osvojili KRISTAN KEK, TEA JELIČIĆ IN PRIMOŽ BOGNER.
Čestitamo vsem tekmovalcem!
TEA JELIČIĆ je bila na področnem tekmovanju najboljša in je svoje odlično znanje pokazala še na državnem tekmovanju 11. aprila v Mariboru. Zelo uspešno je eksperimentirala in reševala fizikalne probleme ter osvojila ZLATO STEFANOVO PRIZNANJE.
ČESTITAMO!
Mentorici: Klavdija Štrucl v 8. razredu in Breda Majcen v 9. razredu