V tednu od 23. do 27. 5. 2022 je na naši šoli potekala podelitev priznanj učencem, ki so v tem šolskem letu osvojili  bralno značko.

Učencem razredne stopnje je priznanja v torek, 24. 5. 2022, podelila priljubljena mladinska pisateljica Janja Vidmar. Prireditev je popestrila s svojim zanimivim programom, za prijetno vzdušje pa so poskrbeli učenci pevskega zbora.

Učencem predmetne stopnje pa je priznanja v četrtek, 26. 5. 2022, podelil pisatelj in alpinist Tadej Golob. Pisatelj je na duhovit način učence popeljal skozi svoja alpinistična doživetja in vse to povezal s pisanjem mladinskega romana Zlati zob. Za popestritev programa je poskrbel šolski bend.

Letos je bralno značko osvojilo 550 učencev oz. 59%, zlatih bralcev, ki so bralno značko osvojili vsa leta šolanja, pa je 24. Vsem bralcem iskreno čestitamo in jim želimo še veliko lepih trenutkov v družbi dobrih knjig.