Spoštovani starši in skrbniki!

37.000 zaposlenih v slovenskih šolah in vrtcih je pred dobrim tednom izglasovalo splošno stavko v vzgoji in izobraževanju. Če do dneva, ko je napovedana stavka, ne bo prišlo do dogovora z Vlado RS, Vas obveščam, da učenci v sredo, 9. marca 2022, ne bodo imeli pouka niti drugih šolskih dejavnosti.

Na šoli bomo ta dan poskrbeli za nujno varstvo in prehrano tistih otrok, ki jim ne boste mogli zagotoviti varnih pogojev bivanja. Prosim Vas, da do torka, 8. 3. 2022, obvestite razredničarko, če boste potrebovali varstvo za svojega otroka. Sporočite ji, od katere ure in do kdaj boste potrebovali varstvo, in otroka za ta dan prijavite na prehrano.

Zavedamo se, da Vam bo stavka povzročila nevšečnosti, zato se Vam vnaprej iskreno opravičujemo in Vas prosimo za razumevanje in podporo.

Lepo Vas pozdravljam.

mag. Marija Lubšina Novak, ravnateljica