EVROPA V ŠOLI

V petek, 8. maja 2015, je v Festivalni dvorani Pionirskega doma Ljubljana potekala državna zaključna prireditev natečaja Evropa v šoli 2014/15, na kateri so najboljšim mladim ustvarjalcem podelili priznanja in nagrade za dosežke na literarnem, likovnem, fotografskem, video in povezovalnem natečaju. Tema letošnjega natečaja je bila  Sodelujem, svet oblikujem. Prireditev je povezoval Boštjan Gorenc – Pižama, z glasbenim programom pa nas je razveseljeval slovenski raper Trkaj.

Na državno prireditev je bilo povabljenih 10 učencev naše šole, ki so se s svojimi izdelki uvrstili na državni nivo, in sicer Lija Čurič iz 2. c, Naja Pinterič  in Lina Škul  iz 3. c, Leila Mokrovič iz 6. c , Jakob Fifnja,  Julija Petan in  Veronika Strnad iz 7. a, Ana Marija Fink iz 8. c ter Katja Denžič  in Larisa Polovič iz 9. a.

Jakob Fifnja, Julija Petan in Veronika Sternad so osvojili 3.  mesto  na video natečaju za osnovno šolo na državnem nivoju.

Naslov: Drugačnost

Čestitamo!